720VR
EN

Про нас

Головна

Ласкаво просимо до Feida Machinery Co., ltd.

Zhejiang Feida Machinery Co., Ltd. є високотехнологічним підприємством, що спеціалізується на виробництві та продажу друкарських машин, машин для вирізання та зачистки. Ми були засновані в 2010 році і до цих пір розвиваємося. Займає площу 18,000 2 м100 і експортує в більш ніж XNUMX країн. Він має групу високоточного обладнання для обробки та виробництва, яке заклало міцну основу для якості продукції. Професійна команда продажів і команда післяпродажного обслуговування створили хорошу систему обслуговування клієнтів. Виробничі цехи виконують свої обов'язки, досконало контролюють кожну деталь, Відповідальність покладається на людину. А ідеальний виробничий процес створює кращу якість продукції.
З метою «стати високоякісним постачальником» та «задовольнити клієнтів та забезпечити найкраще післяпродажне обслуговування», Zhejiang Feida Machinery Co., Ltd. прагне стати провідним брендом у галузі висікальних верстатів. Щоб максимально задовольнити клієнтів. З моменту заснування економічні показники «Фейди» зростали кілька років поспіль. вона стала лідером у галузі вітчизняного машинобудування.
Щоб задовольнити потреби клієнтів, Zhejiang Feida Machinery Co., Ltd. почала продавати повні комплекти виробничих ліній. Розширити сервісну систему, підключивши виробниче обладнання для друку та вирізання. Для різних кінцевих продуктів ми пропонуємо різноманітні рішення для аналізу найбільш підходящих продуктів для клієнтів. Передпродажний контроль якості та професійні послуги після продажу. Допоможіть клієнтам розпочати плани покупки.

Наша майстерня
Workshop1
Workshop2
Workshop3
Workshop4
Workshop5
Workshop6
Workshop7
Workshop8
Workshop9
Workshop10
Workshop11

Що кажуть наші клієнти!

Від Марії
Від Марії
Від Марії
Вейном
Вейном
Вейном
Будь ласка, залиште
США
повідомлення